Udvaros - segédmunkás

Társaságunk Sándorfalvi úti telepére azonnali kezdéssel, gyakorlattal rendelkező udvaros-segédmunkás munkakör betöltésére munkavállalót keres.

Elvárások:

  • 8 osztályos általános iskolai végzettség,
  • Megbízhatóság

Feladatok:

  • A telep tisztán tartása – szemétszedés, a telepen található üzemek és területének takarítása, fűnyírás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el jelentkezését az allas@szegedihulladek.hu e-mail címre.

A pályázók adatait a „www.szegedihulladek.hu” weboldalon található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6720, Szeged, Stefánia 6.

Fogyasztóvédelmi referens
Nyitvatartás
  • H-SZ: 8.00-15.00
  • CS: 7.00-19.00
  • P:8.00-13.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva

Sándorfalvi úti Regionális Hulladékkezelő Telep

Elérhetőség

Bankszámlaszám
Raiffeisen Bank Zrt 12001008-01561765-00100008
Külföldi utalás esetén (IBAN): HU 79
  • H-P: 6.00-22.00
  • SZ: 6.00-14.00
  • Vasárnap és ünnepnapokon: zárva