Szelektív hulladék válogató/osztályozó munkakör

A Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft., a Sándorfalvi úti Regionális Hulladékkezelő Központba azonnali kezdéssel szelektív hulladék válogató/osztályozó munkakör betöltésére munkavállalókat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szelektív hulladékok osztályozása
  • Szalag melletti munkavégzés
  • Heti 40 órás, 2 műszakos munkavégzés, későbbiekben 3 műszakos munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Fizetés: teljesítmény alapú bérezés, bruttó 322.000 Ft-ig
  • Műszakpótlék (Mtv. alapján)
  • Túlóra lehetőség
  • 3 hónap próbaidő
  • Egyéb juttatások
    • Hetedik hónaptól kafeteria
    • Étkezési hozzájárulás
    • Teljesítményarányos év végi jutalom (13. havi) és szolgálati idő arányos törzsgárda jutalom
    • Munkába járás támogatása (helyközi bérlet vagy gépjárművel történő bejárás esetén 30 Ft/km)
  • 8 órás munkarend
  • Fix, telephelyen belül történő munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil válságálló munkahely pandémia idején is
  • Munkaruházat biztosítása és mosása
  • Helyi buszmenetrendhez igazodó műszakrend

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, akkor küldje el jelentkezését az allas@szegedihulladek.hu e-mail címre, vagy személyesen a Sándorfalvi úti Hulladékkezelő telepen, kérjük önéletrajzát ez esetben hozza magával.

A pályázók adatainak kezelése a Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint történik.

Elérhetőségeink

Szegedi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
6720, Szeged, Stefánia 6.
      • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
      • Csütörtök: 7:00-19:00
      • Péntek: 8:00-13:00
      • Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
    Hulladékudvar időpontfoglalás és lomtalanítás zöld száma
    Tel: 80/180-480
    Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés

    Regionális Hulladékkezelő Központ

    Elérhetőség
    • 6728, Szeged, Komposztáló út 4-6 (Sándorfalvi útról nyílik)
    • Tel: 62/777-272

    Bankszámlaszám
    Raiffeisen Bank Zrt 12001008-01561765-00100008
    Külföldi utalás esetén (IBAN): HU 79
    Nyitvatartás
    • H-P: 6.00-22.00
    • SZ: 6.00-14.00
    • Vasárnap és ünnepnapokon: zárva

      Utolsó gépjármű fogadása a zárás előtt 30 perccel.

      Az itt üzemelő hulladékudvar nyitvatartása eltérő, tájékozódjon a honlapunkon található térkép segítségével!

    http://www.szegedvaros.hu/ http://sasmob-szeged.eu/ https://fb.me/szegedihulladek